جستجو
همه دسته ها
  منو بستن

  درباره ما

  هایپر اسمارت

  هایپر مارکت اسمارت اولین مرکز خرید بزرگ، مدرن و پویا در شمال کشور است که با مشتری مداری نوین خدمات ارزشمندی را به مشتریان خود ارائه می دهد. 

  این مرکز در کیلومتر 18 جاده فرح آباد شهرستان ساری در مسیر اصلی دریای خزر و  در راستای توسعه اقتصادی با هدف جذب مشتریان داخلی و خارجی و ایجاد اشتغال پایدار، در فاز اول در زمستان سال 1399 در مرکز تجارت بین المللی سعید افتتاح گردید. هایپر مارکت اسمارت با ارائه محصولات متنوع بالغ بر هزاران کالا ، با کیفیت بینظیر و با قیمت مناسب به مصرف کننده در راستای تامین نیازهای سبد خانوار دامنه انتخاب بالایی را برای مشتریان خود فراهم می نماید. در اختیار قراردادن کالاهای با کیفیت استاندارد از معتبرترین برندها و مناسبترین قیمت همراه با تخفیفات ویژه از مهمترین ارزشهای هایپر مارکت اسمارت است، که در ارائه خدمات به مشتریان خود در نظر میگیرد.

  این مرکز همسو با روند رو به رشد صنعت خرده فروشی در فضای مجازی، امکان خرید اینترنتی محصولات سوپرمارکت با ارسال رایگان در کوتاه ترین زمان را برای مشتریان خود فراهم نموده است تا ضمن ایفای نقش عمده خود در ترویج و تقویت اقتصاد، پاسخگوی نیاز مصرف کنندگان و ارائه خدماتی مناسب به آنها باشد.